• Yazarlar

Erhan Anadol

Erhan ANADOL1980 yılında Frankfurt’ta doğan yazar ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Coğrafya Bölümü’nü kazandı. 2003 yılında Coğrafya lisans öğrenimini tamamladıktan sonra aynı üniversitenin eğitim fakültesinde tezsiz yüksek lisans öğrencisiyken öğretmenlik hayatına başladı.

Birçok özel eğitim kurumunda ve dershanede lise ve üniversite hazırlık düzeyinde ÖSS, YGS, LYS dersleri, aynı zamanda KPSS düzeyinde Coğrafya dersleri verdi. On beş yıldır bu konularda çalışan yazarın birçok yayını oldu. İkinci üniversite olarak Emlak Yönetimini bitiren yazar, evli ve aktif öğretmenliğe, Beylikdüzü Uğur Lisesi’nde Coğrafya bölüm başkanı olarak devam etmektedir. Ayrıca, İstanbul Üniversitesi, Coğrafya Anabilim Dalı’nda tezli yüksek lisans özel öğrencisi olarak eğitim hayatını da sürdürmektedir.

Mehmet Said Çetin

Halil İbrahim GÜRBÜZ Adıyaman-Kahta doğumlu Mehmet Said Çetin, ilk, orta ve lise eğitimini memleketinde aldı. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamlayarak öğretmenlik hayatına başlayan yazar , evli ve bir çocuk babası.

İstanbul’da farklı özel eğitim kurumlarında kendi alanında eğitim veren yazar, halen özel bir kurumda aktif öğretmenlik hayatına devam ediyor.  Matematik, zeka oyunları ve ilköğretim düzeyinde olimpiyat alanlarına özel ilgisi olmasının yanı sıra; yenilenme gerekliliğine olan inancı ile eğitimde farklı bakış açıları, değişik uygulamalar ve yenilikçi yaklaşımlar ile kendisini sürekli geliştirmeyi amaçlamaktadır.